ראשי - קירות ירוקים » גינה תלויה – הגינה המושלמת

גינה תלויה – הגינה המושלמת

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים לטרנד חדש ומקורי במיוחד בכל הנושא של הגינון. הגינות הרגילות הפכו כיוון ואנחנו מוצאים אותם היום מככבות על קירות. תודו שזה נשמע מעניין, אבל זה לא רק מעניין זה גם הרבה יותר יפה ומיוחד. גינה תלויה גם זולה יותר אז למה לא לשתול גינה תלויה?

במקומות רבים אנחנו מוצאים כי עולם הגינון שינה את פניו לחלוטין ובמקום לשתול את הצמחים על גבי הקרקע אנחנו מוצאים את הגינות הפורחות על הקיר. לקיר ירוק יתרונות רבים בהשוואה לגינה הרגילה! כך שבכל מקום בו אנחנו בוחרים לשתול את הגינה האנכית אנחנו נהנים לא רק מיופי מיוחד אלא מעוד כמה וכמה יתרונות כפי שנמנה להלן.

גינה על קיר – למה זה טוב?

אייקון 3 טיפות מים קיר גינה הוא גינה שקלה מאוד לתחזוקה. היא חסכונית מאוד במים, היא משפרת את איכות האוויר, היא אפילו מסננת רעשים ותורמת רבות לעיצוב הכללי של הנכס. באופן כללי היא משפרת את איכות החיים באופן משמעותי.

אייקון מריצה חברתנו מציעה לכם את הבנייה ואת התחזוקה של הגינות האנכיות כאשר התוצאות מדברות בעד עצמן. הגינות התלויות מרהיבות באופן מיוחד המשוות ייחודיות בכל מקום בו בוחרים לשתול את הגינות הללו. מראה ייחודי ומרהיב כמותו אנחנו לא יכולים למצוא בשום גינה רגילה אחרת.

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מהמראה המיוחד של גינה תלויה ומרהיבה? פנו אלינו אתם תיהנו מתוצאות מיוחדות! חברת גרין גקו מתמחה בבנייה, תכנון, עיצוב ואחזקה של גינות תלויות. לקבלת מידע נוסף וביצוע הזמנה של קיר ירוק מהמומחים ביותר בישראל בתחום זה, צרו קשר עוד היום בטלפון 050-7933135 וגלו כמה עולה קיר ירוק.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile