ראשי - קירות ירוקים » העלות של קיר ירוק

העלות של קיר ירוק

כמה עולה קיר ירוק – להכניס את הטבע לעיר

קיר ירוק הינו אחד מהקונספטים העיצוביים המיוחדים ביותר שהתוודענו אליהם בעשורים האחרונים, בשל הערך האסתטי, האקולוגי והחוויתי שהוא מייצר. הטכנולוגיה שפותחה באירופה הגיעה לישראל לפני מספר שנים וכאן היא שודרגה ופותחה ע"י מומחים בתחום. בשנים האחרונות, ובמיוחד כיום, הסטנדרטים של הקירות הירוקים בישראל הינו גבוה במיוחד בכל פרמטר בינלאומי בתחום. קירות ירוקים הם למעשה קירות פנים (בלובי למשל) ו/או חוץ ( קיר חיצוני או קיר ירוק במרפסת). אותם אנו מכסים בצמחייה כגינה אנכית ירוקה. הקיר ירוק הינו פתרון חיפוי ועיצוב לאורך זמן, ותמיד הוא מביא איתו את המוטיב המיוחד של פנינת טבע במרחב בנוי, מביא את הטבע לעיר.

העלות של קיר ירוק

 • מצע הגידול הנכון מאפשר שתילה של מגוון רחב מאוד של צמחיה. ניתן לגדל סוגים רבים של צמחים מוכרים.
 • בקיר ירוק כל צמח מקבל "יחס" (ע"י שיטות השקיה מתקדמות).
 • קירות ירוקים משפרים את איכות האוויר.
 • קירות ירוקים/הצמחים בקירות נותנים מענה מצוין לבעיית המחסור בשטחים ירוקים באזורים אורבניים.
 • הקיר הירוק בנוי מצמחיה אמיתית, לא מדובר במקרה של קיר ירוק מלאכותי מצמחיית פלסטיק.
 • לא מומלץ לבנות קיר ירוק בשיטת "עשה זאת בעצמך"! הטכנולוגיות והשיטות השונות עוד לא נגישות ופשוטות ליישום לאזרח הממוצע.

באילו מרחבים ניתן להקים קיר ירוק?

קירות ירוקים מתאימים לכל מרחב שהוא, בהתאם לאופי העיצוב שאתם מעוניינים ליצור. קיימים היום משרדים רבים (מלונות, בנייני משרדים גדולים, בתים פרטיים ועוד) בהם תוכלו למצוא קיר ירוק עם צמחייה עשירה, היוצרת נראות ותחושה של טבע המבוססים על צבע, ריח, מגע וחוויה נעימה ומרגיעה כמו בטבע. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת הקירות מהווים מוצרים אקולוגיים חכמים, השיטה ההידרופונית מייצרת פתרונות לטווח ארוך של ניקוז, השקיה ועמידות הצמחייה הטבעית).

הקירות של 'גרין גקו' ניתנים ליצירה ושילוב בבתים פרטיים, במבנים משותפים, במפעלי תעשייה, במוסדות חינוך, במקומות עבודה ובכל מקום בו תרצו לשנות ו/או להוסיף מגע והנגשה כלשהם עם הטבע . 

באילו מרחבים ניתן להקים קיר ירוק

קיר ירוק מחיר

על השאלה כמה עולה קיר ירוק נענה בהתאם למשתנים ברורים כמו:

 • שטח הקיר (בדרך כלל למ"ר)
 • צפיפות/כמות הצמחייה
 • מיני השתילים
 • פרמטרים נוספים שנלקחים בחשבון עפ"י ציפיות ובקשות הלקוח תוך תאום מדויק ומושלם עם החברה שלנו.

קירות ירוקים מהווים פתרון מעולה ליצירת ערך ייחודי, במחיר שפוי ביחס לכל פתרון חיפוי אחר. לצפייה בדף הגלריה שלנו לחצו כאן.

קיר ירוק בבית חברת גרין גקו מתמחה בבנייה, תכנון, עיצוב ואחזקה של גנים אנכיים, ובכלל זה מציעה פתרונות של קירות ירוקים למרחבי פנים וחוץ. לקבלת מידע נוסף וביצוע הזמנה של קיר ירוק מהמומחים ביותר בישראל בתחום זה, צרו קשר עוד היום בטלפון 050-7933135 וגלו כמה עולה קיר ירוק.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!




  call-mobile