ראשי - קירות ירוקים » פריחה מלבלבת – אצל גרין גקו

פריחה מלבלבת – אצל גרין גקו

אוהבים צמחיה? מעוניינים להקים גינת נוי אנכית? אנחנו הכתובת שלכם לכך. פנו אלינו בשביל להזמין עבודה איכותית ומקצועית במיוחד בתחום זה. לאנשים שאוהבים צמחים לא צריך להסביר יותר מידי, כי מספיקה תמונה אחת או שתיים מתוך הגלריה שלנו בשביל שהם יקלטו במה מדובר. אנחנו חברה שמתמחה בתחום ייחודי של גינות אנכיות. מדובר בהקמה של קירות ירוקים. בקיר צמחיה הצמחים משתלבים במראה של הקיר ויוצרים מראה נהדר וקסום. אנחנו מספקים גם תחזוקה מתמדת בשביל להשיג מראה מטופח בכל עת.

פריחה מלבבת בקיר ירוק

קיר צמחיה – למה אצלנו?

  • כי תחום ההתמחות שלנו הוא ייחודי, אנחנו מתעסקים בהקמה של גינות אנכיות ובביצוע תחזוקה נכונה עבורם. כאן מגיע הידע המקצועי שלנו לידי ביטוי וזו הנישה המקצועית והייחודית שלנו.
  • כי יש לנו ניסיון רב בתחום. עשרות פרויקטים של קיר צמחים עומדים מאחורינו, הם מספרים על הטעם הטוב ועל ההישגים המרשימים שהשגנו. כי לא כל אחד יכול להקים קיר ירוק.
  • כי אנחנו מקימים את הגינות האנכיות בשיטה הידרופונית. אנחנו יודעים באילו צמחים לבחור בשביל להשיג מראה מוצלח, תוך כדי חיסכון תמידי במים. כי הבחירה המקצועית משפיעה על התוצאה הסופית.
  • אנחנו מתכננים את העיצוב של הקיר יחד עם הלקוח – מזמין העבודה. כי חשוב לנו שהוא יהיה שותף בקבלת ההחלטות ומרוצה מהתוצאה של קיר צמחים.
  • כי אנחנו מתחשבים בכל הנתונים, ולא שוכחים להתייחס לעניין התאורה וכן למיקומים המתאימים לכל צמח שנבחר להשתתף בעיצוב של קיר צמחיה.

אייקון פריחה מלבלבת אנחנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו בשביל להקים את גינת החלומות שלכם. הצבעים והפריחה יבקרו אצלכם בגינה ויוסיפו הרבה מאוד יופי ואווירה למקום. אצלנו תקבלו תוצאה מרשימה ואיכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile