ראשי - קירות ירוקים » גינה באוויר

גינה באוויר

איך יוצרים גינה באוויר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פרטיים, בעלי עסקים וגופים ציבוריים בוחרים ליצור קירות ירוקים. אפשר למצוא אותם בבתים פרטיים, במשרדים, במוסדות ומבנים ושטחים נוספים. לקירות הירוקים קוראים גינה באוויר והיא מכניסה אל המרחב את הקסם והמגע העדין של הטבע.

תכנון נכון של גינה באוויר

לפני שנדבר על תכנון של גינה באוויר כדאי רק להסביר את העיקרון. את הצמחים מגדלים בצורת גידול שנקראת הידרופוניקה אשר בה הצמחים מקבלים את חומרי ההזנה הדרושים מתמיסה מיוחדת. ובמילים אחרות גידול הידרופוני הוא גידול ללא אדמה. שיטה זו מיושמת במקומות רבים בעולם ולא רק ליצירת קיר ירוק. בשיטה ההידרופונית משתמשים בתחומי החקלאות השונים עקב מגוון יתרונותיה.

יחד עם זאת, תכנון של גינה ללא אדמה אינו עניין של מה בכך. תחילה יש להגדיר היכן בדיוק היא תמוקם במשרד, בבית פרטי, במרכז קניות, במבנה ציבורי וכדומה. כלומר,האם מדובר בגינה פנימית על קיר של משרד, במרפסת של בית פרטי או על קיר חיצוני של מבנה מסחרי. כעת צריך להבין מהם תנאי הגידול במקום הנבחר מבחינת הרוחב והגובה של השטח הנתון, תנאי התאורה לאורך היום וכדומה.

גינה באוויר

יש גם להקדיש לא מעט מחשבה לסגנון הגינה המבוקש ולהשפעתה הרצויה על האווירה במקום. למשל במשרד עו"ד, בבית פרטי המעוצב בסגנון ים תיכוני, במרכז קניות שצופה לים, וכן הלאה. הנתונים האלו ונוספים יקבעו את הצמחים שייבחרו עבור גינה באוויר, על הגוון שלהם ודרך פריחתם. לבסוף, יש להבין כי גינה ללא אדמה ניתן ליצור עם קשת רחבה של אפשרויות אשר ישפיעו בסופו של דבר על העלויות של הקיר הירוק, לכן יש להגדיר כמובן את התקציב העומד לרשותכם.

אייקון ענף ירוק גינה הידרופונית היא פרויקט מורכב ויש צורך בידע מקצועי כדי לתכנן וליישם אותה בצורה נכונה. זוהי הדרך להבטיח שתקבלו גינה ההופכת את המרחב לירוק, פורח, מלבלב ומעניין, ותמשיך להיות כזו לאורך תקופה ארוכה.

לפרטים נוספים על גינה באוויר, לקבלת הכוונה מקצועית ולקביעת פגישה, התקשרו אלינו בטלפון 050-7933135

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile