ראשי - קירות ירוקים » גינה על קיר

גינה על קיר

תתארו לעצמכם גינה על הקיר, לא טפט או חיפוי, אשר מספק עבורכם סביבה ירוקה ופורחת. קיר צמחים פורחים, צבעוניים וחיים, שיטהרו את האוויר במרחב, יוסיפו חמצן ותחושה של איזון לחלל.

מהו בעצם קיר צמחייה – גינה על הקיר

קיר צמחיה הוא למעשה גינה על קיר שמורכב ממערכת חכמה. המערכת החכמה מוקפת בבד האוטם מפני חול ואבק ושומרת על שורשי הצמחים. מערכת ההשקיה החסכונית, מוודאת שכל צמח מקבל את כמות המים, אליה הוא זקוק. כמו כן מבוססת על מעבר מים בין הצמחים השונים כך שגם ניתן לקבל חיסכון משמעות.

גרין גקו קיר צמחייה ירוק

היתרונות של גינה על הקיר

יתרונות נוספים, שמציע קיר צמחיה, שנקרא גם גינון אורבני וגינון ורטיקלי, הוא המיצוי המיטבי של השטח וחיסכון משמעותי במקום, שכן ניתן ליהנות מגינה עשירה בצמחיה, שהייתה דורשת שטח רב על הקרקע. גינות על קיר מתאימות במיוחד לדירות אורבניות, גם קטנות במיוחד, חללי רחצה, מטבחים, חללי מגורים, וגם כקיר קישוט למרפסות, וחזיתות. בתי עסק יכולים לשלב קיר ירוק בלובי כניסה לבניין, עמדת המתנה ואף בחדרי אוכל משותפים. הג'ונגל האורבני המתקבל, לא ישאיר אף אחד אדיש לפיסת הטבע, הסוער ויחד עם זאת המתוחזק היטב.

פרח על הקיר אחד העקרונות המרכזיים בעולם העיצוב, הוא חיבור אלמנטים למרחב הקיים. לא ניתן פשוט "להנחית" קיר על בית נדרשת בדיקה של המרחב, התאמה למיקום, שימקסם את הערך של האלמנט וכמובן התאמה אקלימית. על אף שגם בסביבות נטולות אור יום ניתן להקים גינות על קיר. המחיר עבור קיר ירוק נקבע על פי מגוון פרמטרים כגון: גודל הקונסטרוקציה, סוג הצמחייה, סגנון הגינון, כמות הצמחים המשולבת במבנה והאם משולב גם חוזה תחזוקה שוטפת.

קיר ירוק בבית לסיום,  מהווה פתרון אקולוגי המגיע מעולם הקיימות. הגינה על הקיר מאפשרת ליהנות גם מתוצרת ירוקה ואורבנית, וגם מיכולת לטפח צמחייה, במקומות, שלא חלמנו שניתן לעשות זאת.

ניתן לשלב מספר גינות ירוקות במרחבים שונים בחלל, אשר מתקשרות בינהן. עיצוב נכון של הגינות יעניק אחידות מבנית ויוצרות הרמוניה אסתטית ומחוברת לחיים.

"גרין גקו" שירותי גינון ואחזקה של גינות ורטיקליות לסביבה אורגנית. לפרטים נוספים וליצירת קשר:
050-7933135
info@greengecko.co.il

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile