ראשי - קירות ירוקים » גינות אנכיות אצל גרין גקו

גינות אנכיות אצל גרין גקו

חולמים על קיר ירוק במרפסת? חשבתם על עיצוב קירות ירוקים עם צמחיה פורחת? בואו אלינו ונגשים לכם את החלום. חברת גרין גקו היא חברה שמתמחה בתחום ייחודי של גינות אנכיות. אנחנו מתעסקים בבניה של קירות שופעים בצמחיה, ומעוצבים בפריחה ועלווה רעננה. אנחנו מתמחים בתחום זה ומציעים ללקוחות שירות של הקמת גינות וכן תחזוקה נכונה של גינות כאלו. וזאת יש לדעת – אין דומה גינה אנכית לכל גינה אחרת שהיא. תנאי הגידול ייחודיים ולכן גם צורת העבודה ואופן ההקמה של הגינה שונה. לכן לא כל אחד יכול להציע לכם שירות כזה -רק חברה מקצועית שההתמחות שלה היא בתחום של קיר ירוק, תוכל לספק לכם את השירות כנדרש.

גינות אנכיות – למה אצל גרין גקו

בחירה ומיון הצמחים לפני שתילתם בקיר הירוק

גינות אנכיות – למה אצל גרין גקו?

  • מקצועיות – אצלנו מבצעים את העבודה ביד מקצועית במיוחד. אנחנו מתמצאים היטב בתחום ומכירים היטב את סוגי הצמחים השונים. הידע המקצועי שלנו מאפשר לנו לבחור בצמחים המתאימים לאזור המגורים שלכם ולכיווני הגינה ולהתאים אותם לתנאים של קיר אנכי.
  • ניסיון – יש לנו ניסיון רב בתחום של קיר ירוק, את הניסיון צברנו בארץ ובחו"ל, ואנחנו מאמינים שהעשייה הרבה בתחום שיפרה את היכולות שלנו ושדרגה את הביצועים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו.
  • התאמה – אנחנו יודעים שלכל אחד יש טעם אישי משלו. לכן אנחנו לא מעצבים את הגינה לפי הטעם שלנו, אלא משתפים את הלקוח במהלך העיצוב. אנחנו ננסה לשמוע ממנו מהי המטרה שלו ואילו סוגי צמחים אהובים עליו. הוא יהיה זה שיקבל את ההחלטה הסופית בדבר סוג העיצוב המועדף עליו.
  • חיסכון במים – אנחנו רואים בחיסכון במים ערך חשוב. לכן נעשה מאמץ למצוא את הצמחים החסכוניים, אלו שלא צורכים כמות גדולה של מים בשביל להצליח לגדול. כי גינה בישראל חייבת להתחשב במצב ולראות מול עיניה את הקו האדום של הכינרת.
  • שילוב מושלם – במהלך הקמת קיר ירוק במרפסת חשוב לשים לב לשילוב של הצמחים בתוך כל המכלול, וכן לגופי התאורה במקום. אצלנו שמים לב לכל הפרטים ובמהלך העיצוב מתייחסים לכל ההיבטים.
תחילת עבודה על קיר ירוק

תחילת עבודה של עובדי גרין גקו על הקיר הירוק

אייקון אבנים צבעוניות

גם אתם חולמים על קיר ירוק? מבררים על קיר ירוק? אנחנו גאים להציג בפניכם את השירות המיוחד והמקצועי שלנו. אצלנו תוכלו גם אתם ליהנות מגינה פורחת ומרשימה שתוסיף הרבה מאוד עניין ועיצוב למקום. התרשמו מהעבודות האלופות שלנו ובחרו לכם את הגינה האנכית המתאימה לכם!

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile