ראשי - קירות ירוקים » עיצוב קיר ירוק לעסקים

עיצוב קיר ירוק לעסקים

עיצוב קיר ירוק לעסקים הוא טרנד מוביל שניתן לראות באירופה, בארה"ב, באוסטרליה ובמקומות רבים אחרים. הקירות הירוקים מעניקים למרחב הפנימי או החיצוני של העסק מגע טבעי, ירוק ויפיפה. תכנון נכון של קיר ירוק יוצר תרומה משמעותית לאווירה במקום ומשפיע לטובה על התרשמות הלקוחות.

מדוע לעצב קיר ירוק לעסק

יש לא מעט סיבות שבגללם עסקים ממגזרים שונים בוחרים לעצב ולהתקין קיר ירוק. בראש ובראשונה, הגינות האנכיות באות במקומם של קירות אפורים ומשעממים. הקירות הירוקים מקנים למרחב בו שוהים לקוחות ועובדים אווירה נעימה, כידוע, האווירה במקום משפיעה באופן מהותי על ההרגשה האישית, על שביעות הרצון של העובדים ותפוקתם.

עיצוב קיר ירוק גבוה לעסקים

אכן, אחת הסיבות לשילוב קירות ירוקים בעסקים קשורה גם (לא רק..) ליצירת תדמית של עסק בעל תפיסה מתקדמת, אקולוגית וטבעית המודעת לאיכות הסביבה. בנוסף לכך, אחד היתרונות הבולטים של קירות ירוקים לעסקים הוא שכמעט לא צריך לטפל בהם או להתעסק איתם, כך שאין צורך להקצות שעות מיוחדות מהעבודה השוטפת למענם. יתר על כן, ידוע שקיר ירוק תורם לסינון של רעשים במבנה וליצירת סביבה עבודה שקטה. כל זאת ללא עלויות גבוהות על השקיה שכן שיטת הגידול המיוחדת הינה חסכונית ביותר במים.

עיצוב קיר ירוק גבוה לעסקים - קיר ירוק בהייטק

היבטים בעיצוב קירות ירוקים לעסקים

מטבע הדברים, לכל עסק יש לעצב קיר ירוק שונה במאפייניו. לדוגמה, ייתכן שחברת הייטק צעירה ודינמית תרצה קיר גדול ובדגש נרחב על מגוון הצבעים, לעומת משרד אדריכלים שיעדיף קיר אלגנטי בקווים צנועים יותר. כמו כן, ישנם עסקים המעוניינים לכסות עם גינה ירוקה קירות חיצוניים הפונים לחצר או לרחוב, אחרים יעדיפו להציב קיר ירוק בלובי, בחלל עבודה גדול וכן הלאה. בכל אחד מהמקומות האלו יש תנאי תאורה שונים המשפיעים על הצמחים המתאימים. בנוסף, כל עסק יכול להקדיש תקציב מסוים לקיר הירוק אשר ישפיע גם הוא על האפשרויות.

אנו מזמינים אתכם להסתייע בניסיון העשיר ובמומחיות שלנו בעיצוב קירות ירוקים לעסקים. לפרטים נוספים, לקבלת הכוונה מקצועית ולקביעת פגישה, פנו אלינו דרך האתר או התקשרו אלינו בטלפון 050-7933135.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile