ראשי - קירות ירוקים » צמחים מטפסים על קירות

צמחים מטפסים על קירות

צמחים מטפסים על קירות – אבל מהר!

אייקון גבעול ירוק עם עלים בוודאי כבר ראיתם פה ושם צמחים מטפסים על קירות של בניינים ישנים, והמראה היה נהדר. באמת יפה לראות כיצד צמח מטפס לאיטו על קיר בטון אפור וחד גוני, ולאט לאט נותן לו את הגוונים הירוקים ואת הפריחה בעונה. ואולם, אם תרצו לשתול מטפס ולחכות עד שהוא ישתלט על קיר חיצוני או פנימי בבית או במשרד תיאלצו לחכות זמן רב מאוד – וההצלחה ממש לא מובטחת. לעומת זאת, הקירות הירוקים של חברת גרין גקו נותנים לכם תוצאה מרהיבה בצורה מהירה, בטוחה ומוצלחת, ואפילו יותר עשירה, צבעונית ומגוונת מאשר צמחים מטפסים רגילים.

צמחים מטפסים על קירות לבית

זה לאו דווקא צמח מטפס על קירות

כאשר אנו מדברים על צמחים שמטפסים על קירות איננו מתכוונים לצמח המסוגל להיאחז בקיר בטון. אנו משתמשים בקונסטרוקציה מיוחדת שאנו מציבים ומקבעים אל הקיר, שעליה צמחים משלל סוגים יכולים להיתלות. התוצאה המתקבלת היא קיר ירוק מרהיב ביופיו, מלא בטבע ירוק ומלבלב. את הקיר ניתן לעצב אותו בהתאם לתנאי התאורה, לשטח הנתון ולאווירה המבוקשת במקום.

במילים אחרות, אתם לא צריכים להמתין לצמח עד שיואיל בטובו לטפס ולכסות באיטיות טפח אחר טפח מהקיר האפור והחד גוני. נהפוך הוא, אתם מקבלים כבר עכשיו "גינה תלויה" המשתלבת באופן נפלא במרחב הפנימי והחיצוני, ותורמת באופן משמעותי לחזותו.

צמח מטפס על קירות

כיצד מגדלים את הצמחים כך שיטפסו על קירות?

אייקון צמח מטפס על קיר ירוק את הצמחים מגדלים קונסטרוקציה מיוחדת שאינה כוללת אדמה, כך שהיא לא מלכלכת את הקיר והריצוף. הצמחים מקבלים את החומרים הדרושים להם מתמיסה מיוחדת, המגיעה אליהם דרך השקיה מתקדמת וחסכונית במים. מלבד ההשקיה עצמה שהיא ממילא ממוחשבת כמעט לא צריך לעשות כלום בשביל לגדל את הצמחים. למעשה, בגלל קלות הגידול והחיסכון במים הפכה שיטה זו למקובלת מאוד גם על ידי חקלאים. זאת בנוסף ליתרונות כמו מיעוט מחלות, צמיחה יותר מהירה, היעדר עשבייה, פחות לכלוך וכדומה.

בשורה התחתונה חיפוי קיר ירוק מספק פתרון אסתטי ואקולוגי שממש לא מצריך התעסקות מיוחדת. פיתרון שתרומתו למרחב ולהרגשה האישית לא תסולא בפז. לפרטים נוספים על בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית, ברור עלויות ולקביעת פגישה, התקשרו אלינו בטלפון 050-7933135.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile