ראשי - קירות ירוקים » חיפוי קירות ירוקים למשרדים

חיפוי קירות ירוקים למשרדים

חיפוי קירות ירוקים למשרדים- חברת גרין גקו

חיפוי קירות במשרדים היא פרקטיקה חדשנית ומאתגרת בעולם העיצוב. בשנים האחרונות ניתן לזהות מגמה מואצת במגזר העסקי שמביאה פתרון חיפוי מיוחד ויוצא דופן, הנקרא חיפוי קיר ירוק למשרדים. מה זה בדיוק אומר ואיך עושים את זה? על כך בשורות הבאות.

מה זה קירות ירוקים?

שיטת הקיר הירוק פותחה באירופה ועשתה עליה לישראל לפני שנים אחדות. כאן בארץ היא שודרגה ע"י מומחים בתחום והופכת לפופולרית יותר ויותר. הקיר הירוק הוא קיר רגיל, פנים או חוץ, שאותו אנו מכסים עם צמחייה ירוקה. אפשר להתייחס לקיר כזה כאל גינה אנכית המחפה את הקיר.

קיר גינה אנכי מכוסה בצמחייה רעננה וחיוניות שמכניסה את הטבע אל לב המרחב הבנוי והאורבני בתוכו אנו עובדים. קיר ירוק למשרד או למרחבי פנים הוא קיר שמבוסס על פלטפורמת שתילה עם מצע ייחודי ומנגנוני השקיה וניקוז פנימיים, המאפשרים את המראה האנכי, ה"תלוי" על גבי הקיר. שיטת ההשקיה הייחודית גם חוסכת מים, ומהווה בחלק מהמקרים גם בידוד אקוסטי איכותי.

קיר ירוק בכניסה למשרד

קיר ירוק

שיטת הקירות הירוקים פותחה באירופה ועשתה עליה לישראל לפני שנים אחדות. כאן בארץ היא שודרגה ע"י מומחים בתחום והופכת לפופולרית יותר ויותר. הקיר הירוק הוא קיר רגיל, פנים או חוץ, שאותו אנו מכסים עם צמחייה ירוקה. אפשר להתייחס לקיר כזה כאל גינה אנכית המחפה את הקיר, בצמחייה רעננה וחיוניות שמכניסה את הטבע אל לב המרחב הבנוי והאורבני בתוכו אנו עובדים.

קיר ירוק למשרד או למרחבי פנים הוא קיר שמבוסס על פלטפורמת שתילה עם מצע ייחודי ומנגנוני השקיה וניקוז פנימיים, המאפשרים את המראה האנכי, ה"תלוי" על גבי הקיר. שיטת ההשקיה הייחודית גם חוסכת מים, ומהווה בחלק מהמקרים גם בידוד אקוסטי איכותי.

קיר ירוק בכניסה לבנין מגורים

חברת 'גרין גקו'- כל הזכויות שמורות

חברת 'גרין גקו' היא המומחית מס' 1 בישראל בתכנון, עיצוב, בנייה ואחזקה של קירות ירוקים. חברתנו מבצעת פרויקטים של חיפוי קירות ירוקים למשרדים. באפשרותנו להתאים קירות ירוקים לכל קיר, בכל גובה, כל שטח ובכל מרחב עיצובי.

אייקון מריצת עבודה גרין גקו בנוסף לעבודה במגזר העסקי, החברה פעילה בשוק הפרטי ומבצעת, בכל שנה, עשרות עבודות הקמה של קירות ירוקים בשיטה הידרופונית בבתים פרטיים ובווילות גדולות. ניתן לראות חלק מהעבודות שביצענו בדף המתאים באתר.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על האפשרויות המוצעות על ידינו ולמידע על העלות של קיר ירוק המתאים עבורכם. התקשרו עוד היום עם צוות המומחים של החברה בטלפון 050-7933135.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile