קיר גינה

קיר גינה ירוק – להוסיף מימד חדשני לבית או לעסק

בשנים האחרונות יש עליה גבוהה של שימוש בגינה אנכית, תחום חדש יחסית של הקירות הירוקים. הקיר הירוק הינו קונספט של גינה אנכית המצריכה גינון אנכי. זוהי בעצם גינה שמוקמת באופן עיצובי וייחודי, כשהתוצאה המדהימה, ויוצאת הדופן, משלבת בין קיר דומם לגינה – כפי שהיא בטבע. ליצירת קיר ירוק ניתן לשתול בתוך הבית-קיר פנימי או מחוץ לבית- לקיר חיצוני.

2 עלים אייקון לקירות ירוקים יש מוניטין אקולוגי גבוה במיוחד, השיטה שהגיעה לישראל מאירופה תפסה תאוצה ושודרגה בישראל. בכל שנה יותר ויותר חברות וגופים פרטיים (כולל לקוחות פרטיים) מצטרפים לקהילת הקירות הירוקים ונהנים ממוצר איכותי, טבעי וירוק, חדשני, מוצר שמשפר את איכות האוויר ואת איכות החיים וכל זאת תוך חיסכון משמעותי במים.

 

כיצד בונים קיר גינה?

בניית קיר גינה הוא תהליך שמבוצע בתהליך פרטני ותוך ליווי מקצועי ותיאום מדויקים לצרכי הלקוח:

  • מדידה מדויקת של הקיר.
  • הכנת פלטפורמת שתילה עם מצע ייחודי במינו.
  • יצירת מערכת השקיה ייעודית המבוססת על טפטוף איטי.
  • הכנת מנגנון ניקוז.
  • ובמשותף עם הלקוח, בחירת השתילים המתאימים ביותר ליצירת הקיר.

קיר גינה ירוק הוא פתרון עיצובי יוצא דופן. המביא אליכם את הרעננות, החיות והחיוניות של צמחים טבעיים ואותנטיים אל תוך המרחב הבנוי בתוכו אתם עובדים או חיים. לצפייה בדוגמאות של קירות גינה ירוקים אתם מוזמנים להיכנס לגלריה שלנו באתר.

אייקון צמח מטפס על קיר גינה גינה אנכית ירוקה אינה דבר שניתן לעשות לבד. הטכנולוגיות והשיטות המבטיחות זמן מחייה ארוך של הגינה אינן פשוטות ואינן נגישות לכולם, לפיכך רצוי מאוד להקפיד להזמין את בניית הקיר מגורם מקצועי שיבטיח את הישרדותו ופריחתו לאורך זמן וללא תקלות. אנו ממליצים לוודא שמדובר בקיר ירוק טבעי, מצמחים אמיתים, ולא עם צמחיה מלאכותית.

חברת גרין גקו מתמחה בתכנון, עיצוב ובנייה של קירות ירוקים. הקירות הירוקים שלנו מגיעים כמעט בכל גודל ובמגוון כמעט אינסופי של עיצובים. לקבלת פרטים נוספים לגבי עלויות ולהזמנת קיר גינה מהמומחים והאמינים ביותר בישראל, צרו קשר עוד היום בטלפון 050-7933135 ותוכלו להינות גם אתם מקיר ירוק בבית

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile