ראשי - קירות ירוקים » קיר ירוק חי ולא קיר מלאכותי

קיר ירוק חי ולא קיר מלאכותי

תמיד נעדיף את הקיר האמיתי על קיר מלאכותי מצמחי פלסטיק. מחקרים מראים שגידול של צמחים בחללים סגורים משפרים את איכות האוויר במקום. בזכות תהליך הצמחיה של הקיר הירוק משתחררים להם אדי מים לאוויר, הצמחים פולטים חמצן החוצה והם סופגים את הפחמן הדו חמצני .

למה לא קיר מלאכותי מפלסטיק

אייקון עלה טרופי בשנים האחרונות, העולם נהפך להיות יותר ויותר אורבני. לכן יש צורך להכניס את הטבע אלינו למשרדים או לבית. קיר מלאכותי זה קיר שעשוי מצמחי פלסטיק לא אמיתיים כך שהאפקט של הקיר הירוק החי לא קיים שם. זה מורגש ישר – מזהים קיר מלאכותי במהרה. הצבעים של הצמחים, האבק המצטבר עליהם, בקיר צמחים ירוק וחי מתפלאים ישר. כמה פעמים הגעתם אל בית עסק וזיהיתם מהר את צמחי הפלסטיק במקום? כאשר יש קיר ירוק חי מצמחים אמיתיים ישר העסק משדר השקעה ותכנון נכון. 

יש ערך מוסף בקיר ירוק חי. בנושא קיר אמיתי מצמחים חיים מחקרים רבים מראים שיש חשיבות לצמחים ושהם מסייעים לבריאות גוף האדם. חשוב מאוד לנצל את הפוטנציאל האנושי של הטבע שסביבך. להכניס את הסביבה הטבעית והירוקה אל החללים המודרנים הבנויים שלנו. אנחנו מבלים כל כך הרבה זמן משעות היום בחללים בנויים קר ששילוב של קיר ירוק חי נותן רגיעה לנפש, משפר את הפונקציונליות ומותאם לאיזון ולבריאות.

קיר צמחים אמיתי

קיר חי ירוק אמיתי

שיטת הקיר הירוק פותחה באירופה ועשתה עליה לישראל לפני שנים אחדות. כאן בארץ היא שודרגה ע"י מומחים בתחום והופכת לפופולרית יותר ויותר. הקיר הירוק הוא קיר רגיל, פנים או חוץ, שאותו אנו מכסים עם צמחייה ירוקה. אפשר להתייחס לקיר כזה כאל גינה אנכית המחפה את הקיר.

עבודה או מגורים בסביבה ירוקה מפגישה בין אנשים. הוכח כי לירוק בקנה מידה קטן, במיוחד, יש השפעה חיובית על הלכידות החברתית בשכונות. בהקשר זה, אזורים עם יותר ירוק סובלים פחות מפגיעה מתוקפנות, אלימות וונדליזם.

קיר ירוק עלים  

יתרונות לעומת חסרונות – קיר ירוק חי

  • לא תופס הרבה מקום! הגינה האנכית מוסיפה טבע אליך לסלון, לבית או למשרד. מכיוון שהם אנכיים, קירות מגורים יוצרים את היכולת לשלב בבית אפשרות עיצוב שאינה תופסת הרבה שטח רצפה. הם מוסיפים צבע טבעי וחיוניות מבלי להפחית את שטח הרצפה השמיש, שניתן להקצות לפריטי עיצוב אחרים כגון רהיטים. הם יכולים לעזור ליצור מבנה בחדר ובמקביל גם לשבור ולהוסיף עומק לקירות מיושנים אחרת.
  • קיר ירוק חי יכול לשפר את הבית או המשרד שלך. חברתנו מציעה לכם את הבנייה ואת התחזוקה של הגינות האנכיות כאשר התוצאות מדברות בעד עצמן. הגינות התלויות מרהיבות באופן מיוחד המשוות ייחודיות בכל מקום בו בוחרים לשתול את הגינות הללו. מראה ייחודי ומרהיב כמותו אנחנו לא יכולים למצוא בשום גינה רגילה אחרת.
  • תחזוקה – קיר ירוק מצריך תחזוקה, אין ספק בכך. השקיה של הצמחים, ניקוי עשבים ועוד. לפני שאתם בוחרים להתקין קיר ירוק חי בביתכם החדש, חשוב לקחת בחשבון את התחזוקה הנוספת שהיא תדרוש. בעוד שגנים אנכיים מקורים יכולים לעזור לספק אווירה שלווה ומרגיעה בבית, אם תחזוקה תהיה אוסרת על אורח חיים נטול מתח, ייתכן שהם לא יהיו האופציה הנכונה עבורך. – כמה טוב שאנו כאן בגרין גקו מספקים גם שירותי תחזוקה לקירות שלנו.

קיר ירוק אמיתי חי

מוזמנים לשמוע פרטים נוספים למה כדאי קיר ירוק חי ולא קיר מלאכותי מפלסטיק, התקשרו אלינו בטלפון 050-7933135 והמומחים שלנו כאן לייעוץ ותכנון נכון.

צרו איתנו קשר

ספרו לנו קצת על עצמכם ועל החזון שלכם ונחזור אליכם בהקדם!
    call-mobile