שאלות ותשובות

בזכות שיטת הבנייה המתקדמת ביותר שאנו מיישמים לקירות הירוקים שלנו, אנו דואגים לאיטום כפול המגן מפני הרטיבות, הדרושה לגינה הורטיקלית, מפני קיר הבית. את פלטפורמת השתילה של הקיר הירוק אנו מתקינים במרווח מחושב מקיר הבית ככה שבנוסף לאיטום הרגיל של המערכת - אין מגע ישיר בין פלטפורת השתילה לקיר הבניין.

כמעט ואין צורך בהכנות מקדימות בכדי ליישם קיר ירוק. בגלל שהקירות הירוקים שאנו בונים הם בהתאמה אישית למיקום שלכם, אני ממליץ להרים לנו טלפון, ואנו , אחרי כמה שאלות מנחות, נדע להדריך אותכם לגבי מעט ההכנות הדרושות לקיר.

בהחלט כן. בעקבות הניסיון הרב שצברנו ביישום של קירות ירוקים בכל תנאיי התאורה האפשריים, משמש ישירה ועד חללים אטומים לחלוטין מתאורה טבעית, אנו יודעים לתכנן מערכת תאורה אוטומתית אשר מפצה על חוסר התאורה בחלל ונותנת לצמחים את תנאיי התאורה הדרושים בכדי שלא רק יישרדו, אלא יישגשגו וייתנו לגינה הורטיקלית מראה מרשים במיוחד.

כמעט בכל מקום. פלטפורמת השתילה ההידרופונית מתאימה לכל תנאיי תאורה ומזג אוויר. סוגי הצמחים שאנו בוחרים לטובת עיצוב הקיר הירוק, משתנים לפי הפרמטרים שנוצרים ממיקום הגינה הורטיקלית, פרמטרים כגון: תאורה - פנים או חוץ, שמש ישירה או הצללה חלקית וכו', מיקום בארץ – צמחים המתאימים לאזור ההר או קו ראשון לחוף, ועוד פרמטרים נוספים שאנו יודעים לזהות בפגישת הייעוץ הראשונה לקראת הקמת הקיר הירוק.

אפשרי אם כי אנו ממליצים שלא. אנו יודעים להגיע לתוצאות דומות עם פרחים רב עונתיים ובכך אנו מונעים עלוייות נוספות בהמשך חיי הגינה (שתילה מחדש של כמות צמחים עונתיים כל עונה).

אפשרי אם כי אנו ממליצים שלא. כאשר מיישמים צמחי תבלין בקיר הירוק אנו מאבדים את הוויזואליות המרשימה של קיר ירוק מלא עקב הצורך לקטוף את צמחי התבלין לשימוש.

רמת התחזוקה שהמערכת ההידרופונית שאנו מיישמים לקירות הירוקים שלנו היא מינימלית ביותר, התחזוקה של המערכת מסתכמת בלא יותר מהוספת דשן למיכל הדשן כל חדשיים בערך. עיקר התחזוקה תהייה תחזוקת הצמחים עצמם. אנו כמובן נותנים שרותיי תחזוקה במחירים נוחים לפרוייקטים שאנו מבצעים אך גם מדריכים ומייעצים לאלו שרוצים לתחזק את הקיר הירוק בעצמם.
call-mobile